KIRKLARELİ HABERLERİ

Kırklareli Üniversitesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Kapsayıcı İş birliği Protokolü”

DHA
04.11.2019 - 12:24 |Son Güncelleme :
DHA

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ(DHA)-KIRKLARELİ Üniversitesi  ile Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Kapsayıcı İşbirliği Protokolü” imzalandı.
Proje kapsamında; Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı Merkez ve İlçelerdeki okul ve kurumlarda yürütülen eğitim-öğretim hizmetinin desteklenmesi amaçlanıyor..
Rektörlük Senato Odası’nda gerçekleşen işbirliği protokolünün imzaları; Rektör Prof. Dr. Bülent Şengörür  ve Kırklareli İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin Kalkan  tarafından atıldı.
Rektörümüz Prof. Dr. Bülent Şengörür, törende yaptığı konuşmada yapılan projelerin hiçbir engele takılmaksızın ivedi olarak gerçekleşmesi adına hazırlanan protokolün; bilim eğitimi, bilimsel etkinlik ve araştırma faaliyetleri, ulusal ve uluslararası projeler, sosyal sorumluluk projeleri, eğitici eğitimi, öğrenme-öğretim süreçlerini destekleme, kariyer planlama ve meslek danışmanlığı, sağlıklı yaşam ve beslenme, kültür sanat ve spor, doğa çevre ve ekolojik yaşam olmak üzere 10 farklı alanda işbirliğini içerdiğini ifade etti. İmzalanan protokolün her türlü ihtiyacı kapsadığına dikkat çeken Prof. Dr. Şengörür, projede emeği geçen herkese desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin Kalkan ise, Üniversite ile yapılan çalışmaların çok anlamlı ve değerli olduğunu belirterek gerçekleştirilecek projenin Kırklareli iline faydalı olması temennisinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Kırklareli Üniversitesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Kapsayıcı İş birliği Protokolü” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Kasım 2019 tarihinde saat 12 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırklareli Üniversitesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Kapsayıcı İş birliği Protokolü” haberi güncellenecektir.

KIRKLARELİ NAMAZ VAKİTLERİ

15 Kasım 2019, Cuma
 • İmsak
  06:23
 • Güneş
  07:53
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  15:35
 • Akşam
  17:59
 • Yatsı
  19:22
Sayfa Başı