KAYSERİ HABERLERİ HACILAR HABERLERİ

Garnizon Komutanı Teke'den, Hacılar Belediyesine ziyaret

DHA
18.04.2019 - 14:49Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - İKİNCİ  Hava İkmal Bakım Merkezi ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’a iade-i ziyarette bulunarak hayırlı olsun temennilerini iletti.
31 Mart yerel seçimlerinin ardından Hacılar Belediye Başkanı olarak seçilmesinden dolayı Bilal Özdoğan’ı tebrik eden ve görevinde başarılar dileyen 2’inci Hava İkmal Bakım Merkezi ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, “Kayseri’deki kurum ve kuruluşlar birlik ve beraberlik içerisinde şehrin daha da iyi noktalara gelmesi için çalışıyorlar. Bizler de hem Ülkemize hem de Kayserimize katkı sağlıyor olmaktan dolayı mutluk duyuyoruz." dedi.
Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ise, “Biz yerel idareciler olarak başta İlçemiz olmak üzere şehrimiz ve ülkemiz için tüm kurum ve kuruluşlarımızla el birliği içinde çalışmalar yürütüyoruz. 2’inci Hava İkmal Bakım Merkezi ve Garnizon Komutanımız Tuğgeneral Ercan Teke’nin yapmış olduğu nazik ziyaret ve hayırlı olsun temennileri için teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.” diye konuştu. 

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hacılar haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hacılar ilinden Garnizon Komutanı Teke'den, Hacılar Belediyesine ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Nisan 2019 tarihinde saat 14 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Garnizon Komutanı Teke'den, Hacılar Belediyesine ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı