İZMİR HABERLERİ

Yoga Academiy 102. merkezini İzmir Hatay'da açtı

Hürriyet Haber
18.04.2019 - 12:14Son Güncelleme :

Yoga Academy 102. merkezinin açılışını İzmir, Hatay’da gerçekleştirdi.

Hürriyet Haber

İzmirliler, Yogayı orijinal haliyle spor olarak yapabilecekleri, çağdaş ve modern bir mekana daha kavuştu. Orijinal Yoga Sistemi’nin uygulanacağı yeni Yoga merkezinde en geniş Yoga literatürüne ulaşma imkanı da var. Bu hafta hizmete giren mekanın açılışını, Uluslararası Yoga Federasyonu (UYF) Başkanı Akif Manaf yaptı. 

Yoganın evrensel bir spor olduğu anlayışıyla İzmir-Hatay’da açılan merkezin modern ve sportif bir konsepti var. Çalışmaları sunacak olan ve uzun yıllar Orijinal Yoga Sistemi üzerine uzmanlaşan Yoga Antrenörlerinin açıklamaları şöyle: Dünyada Yoga literatürüne ait en kapsamlı yayınlara da ulaşabileceğiniz merkezimizde 0’dan 100’e herkesin uygulayabileceği Orijinal Yoga Sistemi seansları var. Yoga sporunun faydalarından ailece yararlanabilirsiniz. Yogayı hamilelikte anne karnında uygulamaya başlayıp, anne-bebek, çocuklar, gençler, başlangıç-orta-ileri seviye çalışmalar ve ileri yaş grupları için olan çalışmalarımızla keşfetmeye davet ediyoruz. Bu sporu ömür boyu sürdürebilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam isteyenlere ilk çalışmalar bizim hediyemiz olacaktır.

Merkezde her seviye Yoga çalışmasının yanısıra nefes, biyoenerji, derin gevşeme teknikleri de uygulanacak. “Yoga ile keşfet kendini!” hizmet anlayışında açılan merkez, aynı zamanda Uluslararası Yoga Federasyonu (UYF) üyesi. Orijinal Yoga Sistemi’ni bilimsel altyapı ile doğrudan sunacak güleryüzlü ve tam donanımlı Yoga antrenörleri ile buluşacaksınız! Tüm Yoga severlere duyurulur.”  

Açılışta açıklama yapan Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı (UYF) Akif Manaf ise şunları söyledi: “Yoga tüm sporların Atasıdır anlayışı ile herkesi kucaklayacak huzurlu, sportif, çağdaş bir Yoga merkezi açıldı. Amacımız her yaş ve durumda uygulanabilecek bu spor dalından daha çok insanın faydalanması. Bunun için ülkemizde 4 yıldır Yoga Şampiyonaları, Turnuvaları da düzenliyoruz, yabancı sporcuları davet ediyoruz. Yoganın spor olduğu anlayışını tüm dünyada yaygınlaştırmak ve olimpiyat yolunu açmak için uluslararası çalışmalar yapıyoruz.” 

www.yogaacademy.com.tr

 

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Yoga Academiy 102. merkezini İzmir Hatay'da açtı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Nisan 2019 tarihinde saat 12 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yoga Academiy 102. merkezini İzmir Hatay'da açtı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı