İZMİR HABERLERİ

'Girişimcilere sıra dışı eğitimler' İTB ev sahipliğinde başladı

DHA
02.12.2019 - 10:41 |Son Güncelleme :
DHA

İZMİR Ticaret Borsası (İTB) iş birliğinde, İzmir Borsa Akademi çatısı altında, TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu olarak düzenlenen  'Girişimcilere sıra dışı eğitimler' konulu eğitim programının ilki gerçekleştirildi.

İzmir Borsa Akademi çatısı altında girişimci ve girişimci olmak isteyenlere yönelik hazırlanan ve 7 ay sürecek 'Girişimcilere sıra dışı eğitimler' konulu eğitim programlarının ilki Borsa Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi. Eğitmen Nuray Ekinci, kadın girişimcilere 'Girişimcinin profesyonel iletişim becerileri' isimli sunu gerçekleştirirken, Ceyda Övez ise 'Hibe ve teşvikler'  sunumu ile hibe ve teşviklerde dikkat edilecek hususlara değindi.

Eğitim programının açılışında konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İzmir Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) İcra Komitesi Başkanı Aysel Öztezel, "Kendi kendimizin devası olmak, işbirliği, güç birliği içinde olmak çok önemli. Biz bunu sizlerin sayesinde başardık. İnanıyorum ki başarılı, verimli, keyifli ve iş birliklerine, iletişim ağlarının güçlenmesine, dostlukların gelişmesine vesile olan bir eğitim sürecini hep birlikte gerçekleştireceğiz" dedi.

İzmir Ticaret Borsası Başkanlık Danışmanı Dr. Pınar Nacak ise bilginin erişiminin kolaylaştığı dijital çağda deneyim paylaşımına dayalı eğitimlerin oldukça önemli olduğuna dikkati çekerek, gerek gündelik yaşamda, gerekse iş hayatında ne kadar bilgi donanımı olursa o kadar fark yaratılacağına ve başarı sağlanacağına değindi. Eğitmenlerin, TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri olmalarının hem girişimci dayanışmasına örnek teşkil etmesi hem de aynı dilin konuşulduğu interaktif eğitim ortamı yaratılması açısından önemini vurguladı.

Eğitimlerin ikincisi aralık ayı içinde düzenlenecek.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAFLI

 

 

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden 'Girişimcilere sıra dışı eğitimler' İTB ev sahipliğinde başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Aralık 2019 tarihinde saat 10 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'Girişimcilere sıra dışı eğitimler' İTB ev sahipliğinde başladı haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

10 Aralık 2019, Salı
 • İmsak
  06:42
 • Güneş
  08:10
 • Öğle
  13:09
 • İkindi
  15:37
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:20
Sayfa Başı