İZMİR HABERLERİ

Cevat Turan İzmirli okuyucularıyla buluştu

Hürriyet Haber
24.03.2019 - 12:48Son Güncelleme :

İkinci romanı 'Bir Eylül Yarası' romanıyla yeniden okurlarının karşısına çıkan yazar Cevat Turan, İzmirli okurlarıyla buluştu.

Hürriyet Haber


Tarihi Alsancak Garı'nda gerçekleşen 3. Çaka Bey Kitap Günleri'ne katılan Cevat Turan, okurlarına kitabını imzaladı. İzmir'de gördüğü ilgiden çok memnun kaldığını söyleyen Turan, "Bahar erken gelmiş İzmir’e. Alsancak sahilinden tarihi gardaki kitap fuarına girerken yüzlerinden anlıyorsun insanların.İzmir kitabın ve kültürün başkenti. Bunu okurların sorularındaki derinlikten görüyorsun. 3.sü yapılan bu fuar giderek geleneksel bir yer kazanıyor.İzmirli okurlarımla buluşmak ve onları tanımak aydınlığa açılan yeni bir kapı gibi benim için.Yaşasın kitaplar ve onlara anlam katan okurlar" dedi.

Cevat Turan İzmirli okuyucularıyla buluştu

12 Eylül'den sonra bir iş insanı olarak zengin olan eski devrimci Kızıl Ömer'in hikayesini anlatan Turan'ın 'Bir Eylül Yarası' isimli kitabı aşk, ihanet, kumpaslar ve büyük hesaplaşmaları içeren politik bir polisiye romanı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Cevat Turan İzmirli okuyucularıyla buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Mart 2019 tarihinde saat 12 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cevat Turan İzmirli okuyucularıyla buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı