İZMİR HABERLERİ

Bornova ve Bayraklı söz verdi

Hürriyet Haber
26.02.2019 - 12:57 |Son Güncelleme :

HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) İzmir Temsilcileri Av. Senem Demirel Acar, Esin Önder, Meral Örüç, Haytap Gönülleri CHP Bayraklı Belediye Başkan adayı Serdar Sandal ve CHP Bornova Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa İduğ ile bir araya geldi.

Hürriyet Haber

 

CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal ile olan görüşmede, görevde olan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ 'dan söz almasına rağmen Deve Güreşlerinin hala yapıldığını, hayvanların birbirine zarar vermesinin bir eğlence ve rant sektörü haline getirildiğine değinen Haytap Temsilcileri, öğretmen kökenli başkan adayı olan Serdal Sandal ile can dostu olan bir Bayraklı beklediklerini ifade etti.

Bornova ve Bayraklı söz verdi

Candostlarının yaşam koşullarının iyileştirilmesi ve mevcut sorunların çözümünü içeren 'Söz Veriyorum' protokolünü imzalayan CHP 'nin Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal "Bayraklı tüm canlıların yaşayabileceği bir kent olacağını, bu konuda iş birliği çerçevesinde tüm çalışmaları yapacağını" ifade etti.

BORNOVA ADAYI DA SÖZ DEDİ.

CHP Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Haytap İzmir İl Temsilcileri ve Bornova Haytap Gönülleri ile Borns Kafe 'de bir araya geldi. Veterinerlik hizmetlerine dair dolu bir envanter hazırlayan İduğ, gelen kalabalık ekibe teknik veriler üzerinden sunum yaptı.

Bornova ve Bayraklı söz verdi

Jack Russell Terrier cinsi Bella isimli köpeğinde eşlik ettiği toplantılar sonunda Haytap İzmir İl Temsilcisi Esin Önder şu açıklamada bulundu:

"Yerel seçim süresince önce Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Tunç Soyer 'in ardından Çiğli Belediye Başkan Adayımız Utku Gümrükçü' nün konuğu olmuştuk. İlçe belediye başkanlarını ziyaretlerimiz devam ediyor.

Bornova ve Bayraklı söz verdi

Bugün gerçekleşen her iki görüşmemizde keyifli ve verimliydi. Hayvan Hakları konusunda hem Bayraklı Belediye Başkan Adayımız hem Bornova Belediye Başkan Adayımız yeterli bilgi birikimine ve gerekli hassasiyete sahipler. Şiddeti eğlence halinde sunan çağ dışı bir uygulama olan deve güreşlerinin yapılmayacağı sözünü aldık. Görüşmelerimizin sonunda her iki başkan adayı da 'Söz Veriyorum' protokolünü imzaladılar. Gittiğimiz ilçelerde bizlere eşlik eden o ilçenin yerel koruma görevlisi arkadaşlara ve gönüllümüz CHP İzmir İl e.Başkan Yardımcısı sevgili Banu Özdemir'e de teşekkür ediyoruz. Her iki başkan adayımıza seçim sürecinde Haytap ailesi olarak başarılar diliyoruz.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Bornova ve Bayraklı söz verdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2019 tarihinde saat 12 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bornova ve Bayraklı söz verdi haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

23 Ekim 2019, Çarşamba
 • İmsak
  05:59
 • Güneş
  07:21
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  16:02
 • Akşam
  18:31
 • Yatsı
  19:47
Sayfa Başı