İZMİR HABERLERİ

Aynur Tartan İzmirli okurlarıyla buluşacak

Hürriyet Haber
12.04.2019 - 11:28Son Güncelleme :

Gazeteci, Yazar, Televizyoncu Aynur Tartan; renkli, keyifli kitapları ve sıcacık enerjisi ile 24’üncü TÜYAP İzmir Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluşacak.

Hürriyet Haber

 

Doğan Kitap’dan çıkan üç yemek kitabına, İnkilap Kitabevi’nden çıkan, her kalbe şifa olan ‘Kavramlarla İyileş’e ve son olarak Doğan Novus’tan çıkan, hiç denenmemiş bir kurguyla bir evliliğin hikâyesini, bir aşkın anatomisini roman tadında anlatan ‘Ergen Erkekler Yalnız Kadınlar’a hayat veren Aynur Tartan; yarın (13 Nisan Cumartesi) saat 14.00’de 24’üncü TÜYAP İzmir Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluşacak. Sıcacık enerjisi ve sohbetiyle yazar – okur buluşmasına renk katacak.

“Yaratmaktan, üretmekten, hayat vermekten büyük keyif alıyorum… Değerlerimiz, geleneklerimiz, ilişkiler, insanlar, sohbetler, sofralar, lezzetler, mutfak, doğa… Hayatın içinden, kalbinden her şey benim için ilham kaynağı…” diyen Tartan, yeni kitap projesinin de müjdesini verdi.

Aynur Tartan, yarın (13 Nisan Cumartesi) saat 14.00’de 24’üncü TÜYAP İzmir Kitap Fuarı Doğan Kitap Standında kitaplarını okurları için imzalayacak.

 

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Aynur Tartan İzmirli okurlarıyla buluşacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Nisan 2019 tarihinde saat 11 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aynur Tartan İzmirli okurlarıyla buluşacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı