HATAY HABERLERİİSKENDERUN HABERLERİ

Körfez’de gemi trafiği bilgilendirmesi

DHA
24.12.2019 - 12:38 |Son Güncelleme :
DHA

Ufuk AKTUĞ/İSKENDERUN(Hatay),(DHA)-KIYI Emniyeti Gemi Trafik Hizmetleri uzmanları, İskenderun Körfezinde faaliyette bulunan liman ve iskele yöneticileri, gemilere yanaşma ve ayrılma hizmeti veren şirketlerin yöneticileri bilgilendirme toplantısı yaptı.İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi konferans salonunda düzenlenen toplantıda Mersin Kıyı Emniyeti Müdürü Adnan Bilen, İskenderun Liman Başkanı Hüseyin Demir, Botaş Liman Başkanı İsmail Ak, Mersin Kıyı Emniyet Müdürlüğü uzmanı Alp Kınoğlu katılımcılara bilgilendirme sunumu yaptı.
İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu, Başkan Yardımcısı Suphi Şaşati, Sayman Üye Özhan Akgünlü, Deniz Nakliyeciler Derneği Başkanı Ferit Uyar, İskenderun Körfezinde faaliyette bulunan liman ve iskele yöneticileri, gemilere yanaşma ve ayrılma hizmeti veren şirketlerin yöneticileri ve bölgede faaliyet gösteren acentelerin temsilcileri toplantıya katıldı. Mersin Kıyı Emniyet Müdürlüğü uzmanı Alp Kınoğlu sunum eşliğinde İskenderun Körfezi trafik ayırım düzeni, demirleme ve demir yerinden ayrılma, gemilerin yanaşma ayrılmalarında uymaları gereken kurallar ile acil durum prosedürlerini anlattı. Mersin Kıyı Emniyet Müdürü Adnan Bilen sektör temsilcilerinin sorularına da cevap verdi. İskenderun Liman Başkanı Hüseyin Demir ve Botaş Liman Başkanı İsmail Ak sahada yaşanan sıkıntılarla ilgili katılımcılardan gelen taleplere çözüm önerileri sundular.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İskenderun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İskenderun ilinden Körfez’de gemi trafiği bilgilendirmesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Aralık 2019 tarihinde saat 12 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Körfez’de gemi trafiği bilgilendirmesi haberi güncellenecektir.

HATAY NAMAZ VAKİTLERİ

20 Ocak 2020, Pazartesi
 • İmsak
  06:14
 • Güneş
  07:37
 • Öğle
  12:51
 • İkindi
  15:32
 • Akşam
  17:55
 • Yatsı
  19:13
Sayfa Başı