ESKİŞEHİR HABERLERİ

Eskişehir'de, sağlık personeline 'İş Sağlığı ve Güvenliği' eğitimi

DHA
31.10.2019 - 11:16 |Son Güncelleme :
DHA

ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR'de, 963 sağlık personeline işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanları tarafından iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi.
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Konferans Salonu'nda 30-31 Ekim tarihlerinde verilen “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi" programında, iş sağlığı ve güvenliği konularında çalışma mevzuatı, yasal hak ve sorumluluklar, mesleki riskler hastalıktan korunma prensipleri ve korunma tekniklerinin uygulanması, biyolojik ve psikososyal risk etmenleri, ilkyardım, yangın ve tahliye, İSG konularında teknik bilgiler, ekranlı araçlarla çalışma ve ergonomi konularında çalışanların bilinçlenmesi ve bu alandaki riskleri minimuma indirerek daha güvenli ortamlarda çalışmalarını sağlamak amacı ile  63 sağlık personeline İl Sağlık Müdürlüğü İşyeri Hekimleri Dr.Gökhan Özboz, Dr.Orhan Koray Arberk ve İş Güvenliği Uzmanları Şahin Sarıçoban, Yasin Altınok, Özkan Sütcüoğlu tarafından eğitim verildi.
Programda konuşan İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge, işyerlerindeki çalışma sürecinin yürütülmesi sırasında sağlığa zarar verebilecek koşullardan korunmaya yönelik eğitimlerin önemini vurgulayarak, eğitime katılan sağlık personellerine  başarı dileklerinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Eskişehir'de, sağlık personeline 'İş Sağlığı ve Güvenliği' eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2019 tarihinde saat 11 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eskişehir'de, sağlık personeline 'İş Sağlığı ve Güvenliği' eğitimi haberi güncellenecektir.

ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ

11 Kasım 2019, Pazartesi
 • İmsak
  06:05
 • Güneş
  07:30
 • Öğle
  12:47
 • İkindi
  15:29
 • Akşam
  17:54
 • Yatsı
  19:14
Sayfa Başı