ÇANAKKALE HABERLERİMERKEZ HABERLERİ

ÇOMÜ'de 'Milli Mücadele ve Cumhuriyetin İlanı' konulu panel düzenlendi

DHA
01.11.2019 - 16:59 |Son Güncelleme :
DHA

ÇANAKKALE Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma Merkezi ile Balkan ve Ege Uygulama Araştırma Merkezi işbirliğince, 'Türk ve Yunan Kaynaklarına Göre Milli Mücadele ve Cumhuriyetin İlanı' adlı panel gerçekleştirildi. 

Troia Kültür Merkezi’ndeki panele, ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden, İl Kültür Turizm Müdür Yardımcısı Sedat Arslan, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Zeki Genç, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Tarhan ile akademisyenler ve öğrenciler katıldı. 

Moderatörlüğünü ÇOMÜ Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cahide Sınmaz Sönmez’in yaptığı panelde, sırasıyla İstanbul Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü’nden Doç. Dr. Nilüfer Erdem, Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Altıntaş ve ÇOMÜ Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Öğretim Üyesi Mithat Atabay sunumlarını gerçekleştirdi. 

Soru cevap bölümüyle sona eren etkinliğin ardından, panelistlere teşekkür belgesi takdim edildi.

ÇANAKKALE, (DHA)

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Merkez haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Merkez ilinden ÇOMÜ'de 'Milli Mücadele ve Cumhuriyetin İlanı' konulu panel düzenlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Kasım 2019 tarihinde saat 16 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ÇOMÜ'de 'Milli Mücadele ve Cumhuriyetin İlanı' konulu panel düzenlendi haberi güncellenecektir.

ÇANAKKALE NAMAZ VAKİTLERİ

15 Kasım 2019, Cuma
 • İmsak
  06:25
 • Güneş
  07:52
 • Öğle
  13:04
 • İkindi
  15:42
 • Akşam
  18:06
 • Yatsı
  19:27
Sayfa Başı