BURSA HABERLERİ ORHANGAZİ HABERLERİ

Orhangazi'de alkollü mekanlar yerleşim alanı dışına taşınacak

DHA
27.11.2018 - 18:13Son Güncelleme :
DHA

Hasan BOZBEY/ORHANGAZİ,(Bursa),(DHA) - BURSA'nın Orhangazi ilçesinde kamuoyunun yıllardır yerleşim alanı dışına taşınmasını beklediği alkollü mekanlarla ilgili işletme sahipleri kolları sıvadı. Orhangazi’de şehir merkezinde faaliyet gösteren 3 işletme sahibi yerleşim alanı dışına çıkmak için Kaymakamlığa konu ile ilgili dilekçelerini verdi.

Orhangazi’de uzun yıllardır şehir merkezinde faaliyet gösteren ve kamuoyunun yerleşim dışına taşınmaları  için sürekli talebinin bulunduğu alkollü mekanların, uygun bir noktaya taşınması için işletme sahipleri kolları sıvadı. İlçe gündeminde bir süredir konuşulan konu ile ilgili olarak Orhangazi şehir merkezinde faaliyet gösteren 3 işletme sahibi, Orhangazi Kaymakamlığı'na konu ile ilgili resmi dilekçelerini sundu. İşletme sahipleri dilekçelerde, "Orhangazi ilçe merkezinde bulunan iş yerimin, ilçe halkının; yüksek seste çalınan müzik ve kapanış saatinin geç olmasından dolayı yaşadığı rahatsızlığı ortadan kaldırmak amacıyla, iş yerimin yerleşim alanı dışında belirleyeceğiniz herhangi bir mevkiye taşınmasını talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim" ifadelerine yer verdi.

(FOTOĞRAFLI)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Orhangazi haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Orhangazi haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Orhangazi'de alkollü mekanlar yerleşim alanı dışına taşınacak haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı