BURSA HABERLERİ

İznik için vaatleri ne?

Serhat TEZCAN / Hürriyet Bursa özel
13.03.2019 - 10:01Son Güncelleme :

Millet İttifakı İYİ Parti İznik belediye başkan adayı Kenan Karakaş, ilçenin turistik açıdan önemli değerlere sahip olduğunu belirterek, “İlçemiz, en büyük eksikliği turistik açıdan yaşıyor. İznik, turizm ve tarımı ile daha güzel yerlere gelecek” dedi.

Serhat TEZCAN / Hürriyet Bursa özel

İznik için vaatleri neMillet İttifakı İYİ Parti İznik belediye başkan adayı Kenan Karakaş, ilçenin çok fazla sorunu olduğunu belirterek, bu konular üzerine çalışmalarının olduğunu söyledi. İznik’in tarım ambarı olduğunu ifade eden Karakaş, “Hal dükkanlarımız yok. Sosyal tesislerimiz eksik. İznik’te bir sinemamız yok. Kapalı bir terminalimiz bulunmuyor. Kapalı bir otoparkımız yok. Trafik sorunu var” dedi.

İznik için vaatleri neSOSYAL TESİS KURACAKLAR

Daha sonra vaatlerini sıralayan Karakaş, eğitim camiası için bir öğretmenevi yapmayı planladıklarını dile getirerek, “İznik’te Abdulvahap Tepesi var. Buraya sosyal tesis kazandıracağız. Bu alanda sinema salonu, kafe, buz pateni için alanlar olacak. Sahil şeridindeki şantiyeyi halka kazandırmak istiyoruz” dedi.

MÜZE AÇILACAK

İznik’in turistik açıdan önemli değerlere sahip olduğunun altını çizen Karakaş, “İlçemizin en büyük eksikliği turistik açıdan yaşıyor. Burada lavabo bile yok. 8 yıldır müzemiz kapalı. 6 ay içinde buranın açılmasını istiyoruz. Turizme en büyük etkilerden birisi bu olacak. Biz, yapabileceğimiz sözleri vaat ediyoruz. İznik, turizm ve tarımı ile daha güzel yerlere gelecek” dedi.

Hürriyet Bursa Muhabiri Serhat Tezcan, Cumhur İttifakı AK Parti İznik Belediye Başkan Adayı Kağan Mehmet Usta’yı vaatlerini anlatması için defalarca aramasına rağmen, meşgul olduğu gerekçesiyle yanıt alamadı. Bu sebeple Usta’nın vaatlerine sayfamızda yer veremiyoruz.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden İznik için vaatleri ne? hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Mart 2019 tarihinde saat 10 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İznik için vaatleri ne? haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı