BURSA HABERLERİ

'Eğitimi başaramazsan geleceği var edemezsin'

Sibel Bağcı UZUN / Hürriyet Bursa
04.06.2018 - 10:18Son Güncelleme :

Şair, Yazar, Müzeci Sunay Akın geçtiğimiz günlerde konuşmacı olarak katıldığı 16. Kalite ve Başarı Sempozyumu kapsamında yine hayranlık uyandıran bir sunuma imza attı.

Sibel Bağcı UZUN / Hürriyet Bursa

İzleyenleriniz bilir, Sunay Akın’ın “insanın tarihini” anlatan hikâyeleri esnasında dinleyicilerden genellikle bir şaşkınlık ifadesi olarak “Aaaaa!” sesleri yükselir. Aslında bu sesler kendi değerlerimizden ne kadar uzaklaştığımızın ya da bilmediğimizin de kanıtıdır. Sunay Akın ile sunum sonrası her zamanki samimiyeti eşliğinde eğitimden müzeciliğe uzanan derin bir sohbete daldık. En çok çocuklara ilham olmak istediğini belirten Akın, çocuklarını kazanamayan bir ülkenin, aydınlanmadan söz edemeyeceğine dikkat çekti.

Yazının devamı:

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden 'Eğitimi başaramazsan geleceği var edemezsin' hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Haziran 2018 tarihinde saat 10 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'Eğitimi başaramazsan geleceği var edemezsin' haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı