BURDUR HABERLERİ BUCAK HABERLERİ

Bucak'ta 300 kişi bulantı, kusma ve ishal şikayetiyle hastaneye başvurdu

DHA
04.02.2019 - 22:11Son Güncelleme :
DHA

BAŞVURU SAYISI 600’Ü BULDU
Bucak’ta bulantı, kusma ve ishal şikayetiyle hastaneye başvuranların sayısı arttı. Daha önce 300 olan sayının son başvurularla birlikte 600’ü bulduğu belirtildi. Bucak Devlet Hastanesi’nde gelen hastalar nedeniyle yoğunluk yaşanırken, hastane yönetimi doktor, hemşire ve ambulans başta olmak üzere tüm birimlerde nöbetçi personel sayısını artırdı. Hastaneye ambulansla hasta sevk edildiği kaydedildi.
İLÇEDE NÖBETÇİ TEK ECZANEDE İLAÇ SIKINTISI YAŞANDI
İlçede bu akşam tek olan nöbetçi eczaneye başvuran hasta yoğunluğunun artması nedeniyle ilaç stoku kısa sürede tükendi. Bulantı, kusma ve ishal rahatsızlıklarının tedavisine yönelik ilaç temini için ilçedeki diğer eczanelerden destek istendi. İlaç temini sıkısının sürdüğü belirtildi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bucak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bucak ilinden Bucak'ta 300 kişi bulantı, kusma ve ishal şikayetiyle hastaneye başvurdu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Şubat 2019 tarihinde saat 22 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bucak'ta 300 kişi bulantı, kusma ve ishal şikayetiyle hastaneye başvurdu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı