ANTALYA HABERLERİMANAVGAT HABERLERİ

Manavgat'ta mektuplar teslim ediliyor

DHA
07.11.2019 - 11:30 |Son Güncelleme :
DHA

Mithat ABAKAN/MANAVGAT, (DHA)- MANAVGAT İlçe Halk Kütüphanesi tarafından 3 yıl önce başlatılan 'Mezuniyete Mektup' projesine katılan öğrencilerin mektupları okul yöneticilerine teslim edilmeye başladı.
Manavgat İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü tarafından 3 yıl önce Öger Ortaokulu'nda öğrencilerin hedeflerini ve ideallerini yazacakları ve mezuniyet tarihinden 1 hafta önce kendilerine verilecek olan 'Mezuniyete Mektup' projesi başlatıldı. Projeye katılan öğrenciler, gerek kendilerine, gerekse anne ve baba, aile bireylerinin yanı sıra başka kişilere de mektup yazdı. Manavgat İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü'ne teslim edilen mektuplar, gereğinin yapılması için öğrencilerin okul yönetimine teslim edildi.
Manavgat İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Hidayet Oktay, "3 yıl önce başlatmış olduğumuz 'Mezuniyete Mektup' projesi ilk uygulaması bu yıl sonlanıyor. Öger Ortaokulu 5'inci sınıflarla gerçekleştirdiğimiz proje çerçevesinde bugün 8'inci sınıfta olan öğrenciler okula ilk girdikleri yıl 5'inci sınıftayken Mezuniyete Mektup Projesi'ne katıldı. 5'inci sınıf öğrencileri mezuniyetlerinde verilmek üzere mektuplar yazdı. Bu mektupları anne, baba, ağabey, ablaya yazdıkları gibi kendilerine de yazanlar oldu. Bu mektuplar öğrencilerimiz mezun olmadan bir hafta önce kendilerine ya da yazmış oldukları bireylere iletilecek. Mektubunda yazmış olduğu ideallere en yakın olan öğrencimiz ödüllendirilecek" dedi.
Halk Kütüphanesi Müdürü Hidayet Oktay, çeşitli nedenlerle okuldan ayrılmak zorunda kalan öğrencilerin mektuplarının, gittikleri okullarındaki yöneticilere teslim edildiğini belirtti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manavgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manavgat ilinden Manavgat'ta mektuplar teslim ediliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Kasım 2019 tarihinde saat 11 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Manavgat'ta mektuplar teslim ediliyor haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Kasım 2019, Salı
 • İmsak
  06:02
 • Güneş
  07:24
 • Öğle
  12:46
 • İkindi
  15:34
 • Akşam
  17:59
 • Yatsı
  19:16
Sayfa Başı