ANTALYA HABERLERİ

GENEL SEKRETERLİK MAKAMI TUNCER’İN

Ceren DENİZ/HÜRRİYET
19.09.2019 - 10:45 |Son Güncelleme :

Antalya Büyükşehir Belediyesi Başdanışmanı Cansel Çevikol Tuncer vekaleten genel sekreter olarak atandı. Bu görevi yapmakta olan Konyaaltı eski belediye başkan yardımcısı Mustafa Gürbüz ise genel sekreter yardımcılığına kaydırıldı.

Ceren DENİZ/HÜRRİYET

ANKARA’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetiyle yapılan belediye başkanları toplantısından sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin beklemekte olan bazı talepleri hızlandı. Yaklaşık 6 aydır genel sekreterlik onayı için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda bekleyen Antalya Büyükşehir Belediyesi Başdanışmanı Cansel Çevikol Tuncer’in memurluk statüsü onaylandı. Özel kalem üzerinden memur statüsü kazanan Tuncer, iç yazışmayla vekaleten genel sekreter olarak atandı. Genel sekreterlik görevini vekaleten yürütün Konyaaltı eski belediye başkan yardımcısı Mustafa Gürbüz de genel sekreter yardımcılığına kaydırıldı.

PARK VE BAHÇELERDE DÜZENLEME 

Büyükşehir Belediyesi’nde önemli bir değişiklik de Park ve Bahçeler Şubesi’nde yaşandı. Geçen Çarşamba günü yapılan Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında alınan karara göre Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi’ne bağlı Park ve Bahçeler Şubesi daire başkanlığına dönüştürüldü. Park ve Bahçeler Dairesi’ne yeni kurulacak Yeşil Alanlar Bakım ve Onarım, Fide ve Fidanlıklar ile Proje, Yatırım ve İdari İşler şubeleri bağlanacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi’ne bağlı Yaygın Eğitim Şubesi’nin de Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlanmasına karar verildi.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden GENEL SEKRETERLİK MAKAMI TUNCER’İN hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Eylül 2019 tarihinde saat 10 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça GENEL SEKRETERLİK MAKAMI TUNCER’İN haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

21 Ekim 2019, Pazartesi
 • İmsak
  05:43
 • Güneş
  07:03
 • Öğle
  12:47
 • İkindi
  15:52
 • Akşam
  18:21
 • Yatsı
  19:36
Sayfa Başı