ANTALYA HABERLERİ

'E-Ticarete İlk Adım'da eğitimler başlıyor

DHA
12.02.2019 - 11:37Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, yürüttükleri 'E-Ticarete İlk Adım' programı kapsamındaki farkındalık etkinliklerini tamamladıklarını ve eğitimlere başlayacaklarını söyledi.

ATSO'nun yürüttüğü 'E-Ticarete İlk Adım' programı devam ediyor. Program kapsamında bugüne kadar e-ticaret pazaryerleri, uluslararası e-ticaret pazaryerleri ve e-ticaret pazaryerleri ile entegrasyonun anlatıldığı 3 etkinlik düzenlendiğini kaydeden ATSO Başkanı Davut Çetin, "Bu programı elektronik ticaret ile ilgili farkındalığı artırmak ve firmaların online satışa adım atmasını sağlamak amacıyla hayata geçiriyoruz. İstiyoruz ki; bu programı takip eden bir üyemiz, e-ticaret hakkında hiçbir bilgisi olmasa bile e-ticaret hatta e-ihracat yapabilir duruma gelsin. Farkındalık etkinliklerimiz bizim bile öngörümüzün ötesinde çok yoğun talep gördü. Katılımcıların e-ticaret konusunda vizyonlarını açacak üst düzey yetkililer son derece değerli bilgiler paylaştılar" dedi.

EĞİTİMLER UYGULAMALI OLACAK

Farkındalık etkinliklerinin yerine uygulamalı eğitimlere başladıklarını kaydeden Çetin, "Bu kapsamda, konunun uzmanları tarafından pazar yerlerine giriş, genel e-ticaret, dijital iletişim stratejisinin kurulması ve dijital pazarlama gibi konularda eğitimler ve uygulama çalışmaları düzenlenecek. Eğitime katılan üyelerimiz, online satışa başlamak üzere ihtiyaç duyacakları tüm bilgileri edinebilecekler" dedi.

BAŞVURULAR ATSO WEB SAYFASINDAN YAPILACAK

Eğitimler, 18- 20 Şubat 2019 tarihlerinde, uygulama çalışmaları ise 27-28 Şubat 2019 tarihlerinde ATSO Hizmet Binası'nda gerçekleştirilecek. Eğitimlerimize katılmak isteyen üyelerimiz ve çalışanları odamız web sayfası üzerinden online olarak başvuru yapabilirler.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden 'E-Ticarete İlk Adım'da eğitimler başlıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Şubat 2019 tarihinde saat 11 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'E-Ticarete İlk Adım'da eğitimler başlıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı