ANTALYA HABERLERİ

CHP TANITIMINDA ‘ÖZGÜRLÜK’ VURGUSU

Salim UZUN/HÜRRİYET
29.05.2018 - 10:21Son Güncelleme :

CHP Antalya milletvekili aday toplantısı Antalya Tenis İhtisas Kulübü’nde (ATİK) gerçekleştirildi. Basının karşısına geçen milletvekili adayları kendilerini tanıttı.

Salim UZUN/HÜRRİYET

CHP Antalya milletvekili aday toplantısı Antalya Tenis İhtisas Kulübü’nde (ATİK) gerçekleştirildi. Toplantıya aday milletvekillerinin yanı sıra ilçe belediye başkanları, il, ilçe, kadın, gençlik kollarına bağılı yöneticiler ve çok sayıda partili katıldı.

VATAN İÇİN İTTİFAK

Aday tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, 24 Haziran seçimlerinden Millet İttifakı’nın zaferiyle çıkılacağını belirterek, şöyle dedi: “İktidar, Millet İttifakı içindeki partilerin bir araya gelebileceğini hiç düşünmedi. Ama biz ‘söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ anlayışı ile yola çıktık.”

TÜRKİYE ÖZGÜR OLACAK

“Bugün itibariyle tüm örgütlerimizle sahadayız. Seçmenin partimize müthiş bir ilgisi var. Biz seçimin hemen ardından bağımsız adaleti tekrar inşa edeceğiz. Güçler ayrılığını daha da kuvvetlendireceğiz. Eğitim konusunda eşitliği sağlayacağız. Ekonomi üretime dayalı olacak.”

TARIM DESTEKLENECEK

Kumbul, sözlerini şöyle sürdürdü: “Tarım, hayvancılık desteklenecek. Önyargıları ortadan kaldıracağız. Artık huzurlu, demokratik ve özgür bir Türkiye olacak.” Toplantının son bölümünde ise CHP Antalya milletvekili adayları tek tek kendini tanıttı, medya mensuplarının seçime ilişkin sorularını yanıtladı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak da CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın yürüteçle yürümeye başladığını ve yeni dönemde Meclis’teki yemin töreninde yer alacağını söyledi

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden CHP TANITIMINDA ‘ÖZGÜRLÜK’ VURGUSU hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mayıs 2018 tarihinde saat 10 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP TANITIMINDA ‘ÖZGÜRLÜK’ VURGUSU haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı