ANKARA HABERLERİ

Yüzde 95’i asılsız

Hürriyet Haber
05.04.2018 - 17:29Son Güncelleme :

Yenimahalle Belediyesi ve Ankara İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile ‘Yaşama Yol Ver’ projesi kapsamında bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.

Hürriyet Haber

Proje kapsamında YENİMEK kursiyerleri, gençlik merkezleri ve İkinci Bahar üyelerine bilgilendirme semineri yapıldı. Proje Koordinatörü Umut Özdemir, trafikte ambulanslara yol verilmesi, 112 Acil Çağrı hattının gereksiz meşgul edilmemesi, hangi durumlarda 112 Acil Çağrı hattının aranması gerektiği konularında bilgi verdi. 112 acil çağrı hattının çok sayıda asılsız ihbarların yapıldığını ifade eden Özdemir, “Gün içinde 112 acil çağrı hattına gelen aramaların yüzde 95’i asılsız. Toplumsal farkındalığın artırılması amacıyla ‘Yaşama Yol Ver’ kampanyası altında etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Yüzde 95’i asılsız hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Nisan 2018 tarihinde saat 17 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yüzde 95’i asılsız haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı