ANKARA HABERLERİ

Yenimahalle’de de aynı başarıyı gösterecek

Hürriyet Haber
04.02.2019 - 16:10Son Güncelleme :

Altındağ Belediyesi’nin Battalgazi Mahallesi’nde inşa ettiği Erzincanlılar Derneği Hizmet Binası ile Cumhur ittifakının Şentepe’deki iki seçim koordinasyon merkezi törenle açıldı.

Hürriyet Haber

Başkan Veysel Tiryaki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen hizmet binası açılış törenine, TBMM Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Ankara Valisi Vasip Şahin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ile çok sayıda vatandaş katıldı. Tiryaki, “İnşallah Yenimahalle’ye yeni hizmetler götüreceğiz. Sivil toplum kuruluşlarına yeni binalarını Yenimahalle’de de yapmak üzere söz veriyorum” dedi. Veysel Tiryaki’nin Altındağlıların gönlünde taht kurduğunu söyleyen Yıldırım ise “Veysel Tiryaki Altındağ’ı değiştirdi. Kendisine teşekkür ediyorum. İşi daha bitmedi. Kendisi Yenimahalle’de Cumhur ittifakının adayı. Altındağ’da gösterdiği başarıyı Yenimahalle’de de gösterecek” diye konuştu.

YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATI

Seçim koordinasyon merkezi açılışında konuşan Tiryaki, “Vatandaşlarımızla sokakta, evde, dükkanda bir araya geliyoruz. Artık seçim merkezlerimizde de bir araya geleceğiz. Herkesi sıcak bir çayımızı içmeye, sohbet etmeye ve Yenimahalle’de gerçekleştireceğimiz projeleri dinlemeye bekliyoruz. Altındağ’da yaptıklarımız, Yenimahalle’de yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.  Cumhur İttifakı seçim koordinasyon merkezinin hayırlı olmasını dileyen MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım da, “Yenimahalle’den, Çankaya’dan Altındağ’a Veysel Tiryaki’nin inşa ettiği Hamamönü, Hamamarkası, Altınköy’e gezmeye gidiyorlar. Tiryaki, Ankara’nın en zor yerinde belediye başkanlığı yapmıştır. Kendisi Yenimahalle için bir şanstır. Yenimahalle’de oturanlardan Cumhur İttifakına destek istiyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Yenimahalle’de de aynı başarıyı gösterecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Şubat 2019 tarihinde saat 16 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yenimahalle’de de aynı başarıyı gösterecek haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı