ANKARA HABERLERİ

Yenilenen Halkbank sistemli çalışıyor

Hürriyet Haber
08.09.2019 - 16:04Son Güncelleme :

Voleybol Efeler Ligi ekiplerinden Halkbank, yeni sezon hazırlıklarını Bolu’da sürdürüyor.

Hürriyet Haber

Kadrosunu büyük ölçüde yenileyen Halkbank’ta oyuncular, hem birbirlerine hem de sisteme alışmaya çalışıyor.
Oyunculardan Abdullah Çam, 7 yıldır Halkbank’ta oynadığını belirtip, “Sezona kamp yaparak başlıyoruz. Ortam çok güzel. Fiziki şartlar mükemmel. Ormanda, açık havada oksijen depoluyoruz. Teknik ve taktik hazırlıklarımız da sorunsuz ilerliyor. Birbirimize, yeni sisteme alışmaya gayret ediyoruz. Hedefimiz, lig sonunda en iyi dereceyi almak. Mücadeleci, genç ve dinamik bir takım olacağız” dedi.

DETAYLAR ÜZERİNDE DURUYORUZ

Rıfat Kantarcıoğlu ise Bolu’da enerji depoladıklarını dile getirip, “Teknik ve taktiğin yanında mental olarak da zorlu mücadeleye hazırlanıyoruz. Detaylar önemli ve biz detayların üzerinde duruyoruz. Sistem yavaş yavaş oturuyor. Genç ve enerjik olmamız bir avantaj. Hedefe ulaşacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Yenilenen Halkbank sistemli çalışıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Eylül 2019 tarihinde saat 16 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yenilenen Halkbank sistemli çalışıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı