ANKARA HABERLERİ

Yatırımcı akademiden destek almalı

Hürriyet Haber
17.04.2019 - 15:12Son Güncelleme :

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi’nde gerçekleştirilen 43. Turizm Haftası Etkinlikleri’nde konuşan Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, sektörün tüm paydaşlarının iş birliği içinde hareket etmesinin turizmin gelişmesindeki önemini vurguladı.

Hürriyet Haber

Ankara’nın turizm konusunda büyük potansiyeli olduğunu ifade eden Özer, turizmden aldığı payın da çok daha yukarılara çekilebileceğini kaydetti. Rektör Prof. Dr. Yusuf Tekin ise, “Sektör temsilcileri, yapacakları yatırımların fizibilitesinin hesaplanmasından kurgulanmasına kadar zayıf ve güçlü noktaları analiz edebilecek akademik desteği alırlarsa çok daha sağlıklı bir noktaya ulaşılır” dedi.

Yatırımcı akademiden destek almalı

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Yatırımcı akademiden destek almalı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Nisan 2019 tarihinde saat 15 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yatırımcı akademiden destek almalı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı