ANKARA HABERLERİ

Yardım için alışveriş

Hürriyet Haber
07.02.2019 - 09:43Son Güncelleme :

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP), düzenleyeceği alışveriş şenliğinden elde edeceği geliri, Sarp’ın Umudu Genetik Hastalıklı ve Engelli Çocuklar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bağışlayacak.

Hürriyet Haber

BİKAP, üçüncü kez Ankaralılarla buluşmaya hazırlanıyor. 11 Şubat’ta JW Marriott Ankara’da düzenlenecek ve ünlü isimlerin katılacağı alışveriş ve eğlence şenliğinde Başkentliler alışverişin tadını çıkaracak. Sevgililer Günü öncesinde düzenlenecek kermeste takıdan kıyafete, ev dekorasyon ürünlerinden kozmetiğe birçok ürün ziyaretçilere sunulacak. Etkinliğe Ankara’nın yanı sıra İstanbul cemiyet hayatından Siren Ertan, Elif Gönlüm, Emel Yıldırım, Melda Aksu, Fulya Gündoğdu ve Ahu Orakçıoğlu gibi ünlü isimler de katılacak. Kapı girişinden elde edilen gelir, Sarp’ın Umudu Genetik Hastalıklı ve Engelli Çocuklar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bağışlanacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Yardım için alışveriş hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Şubat 2019 tarihinde saat 09 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yardım için alışveriş haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı