ANKARA HABERLERİ

Yaratıcılığın, ustalıkla birleşmesi

Hürriyet Haber
15.04.2018 - 15:41Son Güncelleme :

Ünlü ressam Harun Antakyalı’nın ‘İnovasyon’ isimli resim sergisi, Güven Sağlık Grubu’nun 45. yıl kutlama etkinlikleri kapsamında Galeri Güven’de açıldı.

Hürriyet Haber

Küratörlüğünü Hülya Koloğlu’nun üstlendiği sergi, 4 Mayıs’a kadar Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü’nde ziyaret edilebilecek. Serginin geliri, toplumun dezavantajlı kesimlerine eğitim ve sağlık alanında sürdürülebilir hizmetler vermek amacıyla çalışmalarını yürüten Güven Eğitim ve Sağlık Vakfı’na bağışlanacak.
Sergisine adını veren ‘inovasyon’ kavramının değişim sürecindeki gerekliğinin altını çizen Harun Antakyalı, “Çünkü inovasyon; toplumsal, kültürel ve idari ortamda yeni yöntemlerin kullanılmaya başlanması anlamındadır. İnovasyon; sadece bilim ve teknolojinin ekonomik ve toplumsal yarar sağlayacak şekilde yenilenmesi süreci değildir. Yaratıcılığın, ustalıkla birleşmesidir” dedi. Haşim KILIÇ

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Yaratıcılığın, ustalıkla birleşmesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Nisan 2018 tarihinde saat 15 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yaratıcılığın, ustalıkla birleşmesi haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı