ANKARA HABERLERİ

Vatandaşlarımızı oyunu kullanmaya davet ediyorum

Hürriyet Haber
30.03.2019 - 10:51Son Güncelleme :

Yenimahalle Belediye Başkanı ve CHP’nin adayı Fethi Yaşar, AVM’lerde alışveriş yapan vatandaşlarla buluştu, esnafa hayırlı işler diledi.

Hürriyet Haber

Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi’ni de (AŞTİ) ziyaret eden Yaşar, seyahat acentalarını gezdi, dernek yönetimiyle de bir araya gelerek AŞTİ esnafının sorunlarını dinledi. “Yerel seçimlere gidiyoruz savaşa değil” diyen Yaşar, “Bu siyasi üslupla, ‘Bizim adayımıza oy verirseniz vatanseverleri, karşı adaya oy verirseniz vatan hainlerini seçersiniz’ söylemleriyle bizi bölmeye çalışanlara dersini sandıkta vermeliyiz. Seçimler, demokrasinin en temel kurumlarından birisidir. Çünkü sandık millet iradesinin tecelli ettiği yerdir. Tüm vatandaşlarımızı oyunu kullanmaya ve sandıklara sahip çıkmaya davet ediyorum. Oyunuzu kullanın, oy kullanmak önemli bir vatandaşlık görevidir” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Vatandaşlarımızı oyunu kullanmaya davet ediyorum hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2019 tarihinde saat 10 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vatandaşlarımızı oyunu kullanmaya davet ediyorum haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı