ANKARA HABERLERİ

Vatandaşa dokunan projeler hazırladık

Hürriyet Haber
24.03.2019 - 09:52Son Güncelleme :

Yenimahalle Belediye Başkanı ve CHP’nin adayı Fethi Yaşar, Demetevler bölgesinde bulunan Gümüşhane-Şiran Kavaklıdere ve Çevre Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği ile Yozgat Bahadın Kültür Derneği toplantılarına katıldı.

Hürriyet Haber

Yaşar, “Göreve geldiğimiz günden beri hemşehri derneklerine tam destek veriyor, yetki çerçevemiz içerisinde tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz” dedi. 2009’dan beri eğitim, sanat, kültür ve spor gibi birçok alanda Yenimahalle’ye onlarca eser kazandırdıklarını aktaran Yaşar, “Ürettiğimiz projeler ve yaptığımız tesisler sadece kendi dönemimizi düşünerek yapılmadı. Yenimahalleli bu merkezleri yıllarca kullanacak. Çocuklarımız, gençlerimiz ve kadınlarımız için yaptığımız YENİMEK kurs merkezleri ve etüt merkezleri ilçenin dört bir yanında hizmet sunuyor, ilçemizde atanamayan öğretmenlere istihdam sağlıyor. Bizim hazırladığımız tüm projeler vatandaşa dokunan projelerdir” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Vatandaşa dokunan projeler hazırladık hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Mart 2019 tarihinde saat 09 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vatandaşa dokunan projeler hazırladık haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı