ANKARA HABERLERİ

Uzakdoğu’dan Fas’a sofra sırları

Haşim KILIÇ
24.06.2018 - 14:03Son Güncelleme :

Ankara cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Aynaz Özkaşıkçı, Uzakdoğu’dan Fas’a, dünyanın dört bir köşesinden farklı hikâyeler ve farklı lezzetleri kaleme aldığı ‘İlk Isırıkta Aşk’ isimli bir kitap çıkardı.

Haşim KILIÇ

Kitabın lansmanı, Mezzaluna Restoran’da çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlikle yapıldı. Aynaz Özkaşıkçı, kitapta özel yemek tarifleri, sofra sırları ve sunumlara yer veriyor. Lansmana katılan davetlilere kitabını imzalayan Özkaşıkçı, kitabında dünyanın farklı coğrafyalarından farklı tariflerin özel konseptlere göre işlendiğini belirtti. Önemli olanın hep o ilk adımı atmak olduğunu vurgulayan Aynaz Özkaşıkçı; “Gelin o ilk adımı şimdi beraber atalım. Benim yol arkadaşım olun. Güzel bir yemeği şık bir sofrada yemek hepimizin hakkı ve bunu yapabiliriz. Ben yaptım, siz de yapacaksınız biliyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Uzakdoğu’dan Fas’a sofra sırları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Haziran 2018 tarihinde saat 14 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Uzakdoğu’dan Fas’a sofra sırları haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı