ANKARA HABERLERİ

Uygun ortamlar hazırlayacağız

Hürriyet Haber
09.03.2019 - 10:19Son Güncelleme :

AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Asım Balcı, Altındağlı kadınlara meslek edindirme kursları vasıtasıyla istihdam sağlayacaklarını söyledi.

Hürriyet Haber

Kadınlara yönelik projelere öncelik vereceklerini aktaran Balcı, “En başta kadın merkezlerimizde ya da evde yapmış oldukları el emeği göz nuru ürünleri satabilecekleri uygun ortamlar hazırlayacağız. Tüm dünyaya internet üzerinden satışı da dahil. Yeter ki kadınlarımız bir şeyler üretsinler, aile bütçesine katkıda bulunsunlar. Meslek edindirme kursları vasıtası ile meslek sahibi olmalarına imkan sağlayarak kadınlarımızın aile bütçesine katkı sağlamalarına olanak sağlamış olacağız. Onlara istihdam sağlayacağız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Uygun ortamlar hazırlayacağız hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Mart 2019 tarihinde saat 10 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Uygun ortamlar hazırlayacağız haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı