ANKARA HABERLERİ

Ünlü isimler alışveriş şenliğinde buluştu

Haşim KILIÇ
06.03.2018 - 15:13Son Güncelleme :

Başarılı İş Kadınları Platformu’nun (BİKAP), bu yıl ikincisini düzenlediği alışveriş şenliği, JW Marriott Otel’de yapıldı. Şenlikte Ivana Sert, Işıl Reçber, Esre İnceefe, Elif Gönlüm gibi isimler, stant açtı.

Haşim KILIÇ

Gün boyu süren alışveriş şenliğine Ankaralılar büyük ilgi gösterdi. Etkinliğin kapı girişinden elde edilen gelir, Mehmetçik Vakfı’na bağışlandı. Etkinliğe Ivana Sert, kendi ruj markasıyla; Işıl Reçber de, parfüm markasıyla katıldı. Sert ve Reçber’e Ankaralılar büyük ilgi gösterdi.

İSTANBUL’DAN DA KATILIM

Alışveriş şenliğine Ankara’nın yanı sıra İstanbul’dan da çok sayıda davetli katıldı. Katılımcılar arasında Ankara Valisi Ercan Topaca’nın eşi Ayşe Sevim Topaca, Bilge Kuru, Öznur Yakın, Rabia Kurşun, Esra İnceefe, Nida Bulut, Yasemin Gazanker, Ayşe Yıldız, Aypen Telci gibi isimler yer aldı.

Ünlü isimler alışveriş şenliğinde buluştu

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ünlü isimler alışveriş şenliğinde buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Mart 2018 tarihinde saat 15 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ünlü isimler alışveriş şenliğinde buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı