ANKARA HABERLERİ

Ünlü casus hikâyesi Ankara’da

Hürriyet Haber
10.01.2019 - 14:29Son Güncelleme :

Bitmek bilmez bir aksiyonu zengin bir komediyle sunan, dünyanın en ünlü kovalamaca hikâyelerinden “39 Basamak”, 10 Şubat’ta MEB Şura Salonu’nda Ankaralı tiyatroseverlerle buluşuyor.

Hürriyet Haber

Demet Evgar, Engin Hepileri, Bülent Şakrak ve Okan Yalabık’ı aynı sahnede buluşturan oyun, gerilim çerçeveli müthiş bir komediyi sahneye taşıyor. Korku, gerilim ve komediyi buluşturan “39 Basamak”; karakterden karaktere giren oyuncuların muhteşem performansıyla tiyatro şöleni sunuyor. Oyun, can sıkıntısını dağıtmak için tiyatroya gitmeye karar veren Richard Hannay’ın, tiyatroda gizemli güzel Anabella’yla tanışması ve kendini Londra’dan İskoçya’ya uzanan komik ve heyecanlı bir casusluk serüveninin ortasında bulmasını anlatıyor. John Buchan’ın, Alfred Hitchcock tarafından 1935’te beyazperdeye taşınan “39 Basamak” adlı gerilim romanı; daha sonra Patrick Barlow tarafından tiyatroya uyarlandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ünlü casus hikâyesi Ankara’da hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Ocak 2019 tarihinde saat 14 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ünlü casus hikâyesi Ankara’da haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı