ANKARA HABERLERİ

Üç bin öğrenciye burs sözü

Hürriyet Haber
27.03.2019 - 09:06Son Güncelleme :

İlçede sosyal belediyecilik sunmaya özen gösterdiklerini belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Çalışmaya devam edeceğiz. Biz istiyoruz ki Çankaya’da yaşayan her vatandaşımız mutlu olsun. Geliri yetersiz ve ihtiyacı olan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermelerine destek oluyoruz. Kültürümüz ve insana bakış açımız bunu gerektiriyor. Sosyal yardım sosyal demokrat bir yaklaşımdır. Bu modeli Çankaya’da uygulayarak vatandaşlarımıza fayda sağlamayı amaçladık. Bu bizim insana bakışımızın, insanımıza saygımızın göstergesidir” diye konuştu.

Hürriyet Haber

Taşdelen, yeni dönemde de 5 bin haneye Çankaya Halk Kart, Çankaya’nın Filizleri ile 3 bin öğrenciye burs, 75 bin kişiye kültür gezisinin yanı sıra dezavantajlı kesimlere yönelik Engelli Sosyal Merkezi ve Aşevi’ni hizmete açacaklarını açıkladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Üç bin öğrenciye burs sözü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2019 tarihinde saat 09 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Üç bin öğrenciye burs sözü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı