ANKARA HABERLERİ

 TürkTraktör’de hedef gümüş seviye

Hürriyet Haber
09.08.2018 - 15:49Son Güncelleme :

Türktraktör, CNH APAC (Asya Pasifik) bölgesi fabrikalarından fabrika müdürleri, iyileştirme mühendisleri ve World Class Manufacturing-Dünya Klasında Üretim (WCM) uzmanlarından oluşan 25 kişilik bir ekibi, Ankara fabrikasında düzenlenen WCM 2.0 Çalıştayı’nda konuk etti.

Hürriyet Haber

Çalıştay kapsamında yapılan değerlendirmelerde TürkTraktör fabrikaları, uygulamaları, iyileştirme örnekleri, bilgi birikimi ziyaretçilere anlatıldı. Yapılan çalışmalar sonrası Ankara fabrikası WCM 2.0 CNH APAC (Asya Pasifik) bölgesinde ‘pilot fabrika’ olarak seçildi. Ankara fabrikası, aynı zamanda Asya Pasifik bölgesinde ‘çevre alanında’ en yüksek puanı alan ilk fabrika da oldu. TürkTraktör Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nebi Doğan Özdöngül, “‘Sıfır hata, sıfır kaza, sıfır arıza, sıfır kayıp ve atık’ yaklaşımı ile Ankara ve Erenler’deki her iki fabrikamız bu alanda ‘bronz fabrika’ seviyesine sahip. 2019’da 60 puana sahip olarak ‘gümüş seviyeye’ yükselmeyi hedefliyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden  TürkTraktör’de hedef gümüş seviye hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ağustos 2018 tarihinde saat 15 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça  TürkTraktör’de hedef gümüş seviye haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

11 Ağustos 2018, Cumartesi
 • İmsak
  04:12
 • Guneş
  05:49
 • Öğle
  13:00
 • İkindi
  16:48
 • Akşam
  19:59
 • Yatsı
  21:29
Sayfa Başı