ANKARA HABERLERİ

Türkiye’ye model olacak

Hürriyet Haber
23.03.2019 - 10:47Son Güncelleme :

AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan ile birlikte Evciler Mahalle Derneği’nin düzenlediği tanışma ve istişare toplantısına katıldı.

Hürriyet Haber

Mamak’ı, Türkiye’nin model aldığı bir ilçe haline getireceklerini kaydeden Köse, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yerel seçimler manifestosundan ilham alarak hazırladığımız projelerle çocuk, genç, kadın, yaşlı, engelli vatandaşlarımız başta olmak üzere, ilçemizde ki tüm bireyleri kapsayacak ve herkese hitap edecek bir beyanname ile karşınızdayız” dedi. Heyecanla hayal kuranların iş üreteceklerini vurgulayan Köse, ilk etapta hizmete sunmayı planladıkları projelerinin detaylarını 10 başlıkta topladıklarını kaydederek, bu projelerin sadece başlangıç olduğunu söyleyerek, “İçimizde öyle bir aşk, sevda ve hayal var ki, biz bu hayali 1 Nisan’dan itibaren sizlerle birlikte gerçekleştireceğiz. Heyecanla hayal kuranlar iş üretir. Biz bu şehri marka şehir haline getireceğiz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Türkiye’ye model olacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Mart 2019 tarihinde saat 10 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkiye’ye model olacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı