ANKARA HABERLERİ

TSYD’den bakana ziyaret

Hürriyet Haber
08.03.2018 - 16:02Son Güncelleme :

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi’nin yeni yönetimiyle bir araya geldi.

Hürriyet Haber

TBMM’de gerçekleşen kabulde, TSYD Ankara Şubesi Başkanı Alper Bakırcıgil ile yönetim kurulu üyeleri, Nihat Uçar, Hüseyin Doğru, Metiner Erdem ve İbrahim Ateşoğlu yer aldı.
Bakan Bak, bağımlılıkla mücadelede TSYD’ye de görev düştüğünü belirterek, şunları söyledi:
“Antalya’daki seminerde de dile getirdim. Bu sadece bakanlık olarak bizim yapabileceğimiz, üstlenebileceğimiz bir konu değil. Mutlaka herkesin bu konuda duyarlı olması, söz söylemesi lazım. Sokaklar, uyuşturucu çeteleri ve terör örgütlerine bırakılamaz. Terör örgütleri, gençleri uyuşturucuya alıştırarak, onları kendilerine militan olarak kullanıyor. Bu metotla gençleri kendilerinin kölesi haline getiriyor. Toplumun genleriyle, huzuruyla, asayişiyle oynuyor. Bu konuda duyarlı olmalıyız. Konuyla ilgili, bağımlılıkla mücadele kurulu oluşturuldu” ifadelerini kullandı.
TSYD Ankara Şube Başkanı Alper Bakırcıgil ise dernek ile bakanlık arasındaki işbirliğini daha yukarıya taşıyıp, ortak projelerde yer almak istediklerini dile getirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden TSYD’den bakana ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Mart 2018 tarihinde saat 16 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TSYD’den bakana ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı