ANKARA HABERLERİ

Tiryaki ve Yaşar bir arada

Hürriyet Haber
03.01.2019 - 15:02Son Güncelleme :

AK Parti’den Yenimahalle Belediye Başkan Adayı gösterilen Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, CHP’nin üçüncü kez Yenimahalle Belediye Başkan Adayı olan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı ziyaret etti.

Hürriyet Haber

Seçim yarışının olgunluk ve demokrasi havası içerisinde geçmesini temenni eden Başkan Yaşar, “İnşallah bu seçimlerde de başkan adayları Yenimahalle ismini lekelemeden fikrini, zikrini özgürce ortaya koyacak. Elbette eleştiriler, farklı görüş ve düşünceler olacak ama bu seçimleri de demokratik adap çerçevesinde götürürsek Yenimahalle kazanır. Benim yaşamımda kavga, kalp kırma yok. Olgun, dostluk ve barış içinde bir seçim dönemi diliyorum” dedi.

AĞABEY KARDEŞ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Ankara’daki belediye başkanı arkadaşlarımızın içinde en samimi olduğum Fethi Ağabey’dir” diyen Başkan Tiryaki de, “Temennilerimiz ortak. Seviyeli, demokratik bir yarış olacağına, nezaket kurallarının sonuna kadar gözetileceğine inanıyorum. Bu konuda elimden geleni sonuna kadar yapacağım. Sonuç ne olursa olsun biz ağabey, kardeş olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Tiryaki ve Yaşar bir arada hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Ocak 2019 tarihinde saat 15 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tiryaki ve Yaşar bir arada haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı