ANKARA HABERLERİ

Teknik Destek Programı’na başvurular devam ediyor

Hürriyet Haber
05.08.2018 - 17:58Son Güncelleme :

Ankara Kalkınma Ajansı (AKA) tarafından Ankara'da yer alan kurumların teknik ve kurumsal yönetim kabiliyetlerinin geliştirilmesini amaçlayan Teknik Destek Programı'na başvurular devam ediyor.

Hürriyet Haber

Dönemler halinde başvuru yapılan programda “2018 Yılı 3. Dönem Teknik Destek Sözleşmeleri” imzalanıyor. Bu kapsamda Ankara Kalkınma Ajansı ve Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ankara Eğitim Merkezi Müdürlüğü arasında “Pozitif Psikoterapi Metotları ile Psikolojik İlk Yardım Becerilerinin Edindirilmesi Amaçlı Eğitici Temel Eğitimi Projesi“ için imzalar da atıldı. Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ankara Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yürütülecek proje ile pozitif psikoterapi metotları ile infaz koruma memurlarına psikolojik ilk yardım becerilerinin edindirilmesi amaçlı eğitim verilmesi amaçlanıyor. 11 hafta sürecek olan eğitimler, 21 kişiye verilecek. İmzalanan proje ile psikolog ve sosyal çalışmacı olarak eğitime katılan kurum personelinin pozitif psikoterapi teknikleri konusunda duyarlılık oluşturulması, konu hakkında çalışmalar yapmaları amaçlanıyor. Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ankara Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde görevli eğitimci kadrosunun mesleki kapasitelerinin de arttırılması hedefleniyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Teknik Destek Programı’na başvurular devam ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Ağustos 2018 tarihinde saat 17 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Teknik Destek Programı’na başvurular devam ediyor haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

06 Ağustos 2018, Pazartesi
 • İmsak
  04:05
 • Guneş
  05:44
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  16:51
 • Akşam
  20:05
 • Yatsı
  21:37
Sayfa Başı