ANKARA HABERLERİ

Tanzim satışa mobil araçta devam edilecek

DHA
03.04.2019 - 09:11Son Güncelleme :

Ankara'da kurulan tanzim satış noktalarında şimdiye kadar 6 bin ton meyve, sebze ve bakliyat satışı gerçekleştirildiği, talebin azalması nedeniyle mobil araçta tanzim satışa devam edildiği belirtildi. 

DHA

Ankara Büyükşehir Belediyesi, sebze ve meyve fiyatlarındaki artış nedeniyle şubat ayında kentin farklı noktalarında ‘tanzim satış noktaları’ kurdu. Tanzim satış çadırlarında sebze, meyve ve bakliyat satışı yapıldı. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan bilgilendirmede, 11 Şubat'tan bu yana kurulan 30 tanzim satış noktasında 6 bin ton meyve, sebze ve bakliyat satışının gerçekleştirildiği kaydedildi. Kentte bazı tanzim satış noktalarının kaldırıldığı iddialarıyla ilgili ise "Kızılay'da mobil araçta tanzim satış devam ediyor. Marketlerde ürünlerin fiyatı düştüğü için ve talebin azalması nedeniyle mobil araçla devam edecek. Şu an için 'tanzim satış noktaları kaldırıldı' diyemiyoruz" denildi. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Tanzim satışa mobil araçta devam edilecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Nisan 2019 tarihinde saat 09 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tanzim satışa mobil araçta devam edilecek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı