ANKARA HABERLERİ

Solo dans zamanı

Hürriyet Haber
25.06.2018 - 14:59Son Güncelleme :

Dünyanın farklı ülkelerinden ve Türkiye’den solo dansçıların katılacağı ‘Çağdaş Dans Festivali’, 29-31 Haziran tarihleri arasında CerModern’de düzenlenecek.

Hürriyet Haber

Bu yıl ilki gerçekleşecek olan festivale Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerinden dansçılar katılacak. Üç gün sürecek olan festivale Türkiye’den katılacak 10 dansçının yanı sıra Fransa, ABD, Finlandiya, Meksika, İtalya, Almanya, Ukrayna, İsrail, Avustralya, Lübnan, Polonya ve Avusturya’dan dansçılar yer alacak. Festivalde bireysel temsillerinin yanı sıra, atölye çalışmaları, söyleşiler, müzik dinletileri gerçekleştirilecek. 29 Haziran’da yapılacak açılış gecesinde Avusturya’dan Mirjam Sögner, 20 dakikalık solo performans sunacak. Ardından Deniz Alp, Özgür İnanç ve Galip Emre performans sergileyecek. Gece Ukraynalı Yaraslov Kaynar’ın workshop performansı ve Gizem Topal’ın gösterisiyle devam edecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Solo dans zamanı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Haziran 2018 tarihinde saat 14 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Solo dans zamanı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı