ANKARA HABERLERİ

Şimşek: Maaşımı burs olarak vereceğim

Hürriyet Haber
18.02.2019 - 09:11Son Güncelleme :

MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, seçimi kazandığı takdirde başkanlık maaşını yoksul öğrencilere burs olarak vereceğini açıkladı.

Hürriyet Haber

Alacağı maaşı kuruşu kuruşuna, ekonomik gücü olmadığı için eğitim alamayan gençlere harcayacağını vurgulayan Şimşek, şunları söyledi: “Çok şükür maddi olarak bir sıkıntımız yok. Belediye başkanlığına da şahsi hiçbir düşünce ile talip olmadım. Tüm gayem, mutlu insanların yaşadığı bir Gölbaşı’dır. Bunun için de liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in düsturuyla hareket etmek bizim için bir erdemdir. Bu erdemden yola çıkarak bir önemli kararımı açıklamak istiyorum. Söz veriyorum; belediye başkanlığı maaşımı öğrenci kardeşlerimize burs olarak vereceğim. Bunun en önemli nedeni de eğitime verdiğim önemdir.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Şimşek: Maaşımı burs olarak vereceğim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Şubat 2019 tarihinde saat 09 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şimşek: Maaşımı burs olarak vereceğim haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı