ANKARA HABERLERİ

Sevgiliye müze hediyesi

Hürriyet Haber
07.02.2019 - 09:45Son Güncelleme :

Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı 300’ü aşkın müze ve ören yerini sınırsız gezme imkanı sunan müze kart, Sevgililer Günü için özel olarak tasarlandı.

Hürriyet Haber

Kırmızı zemin üzerinde iki kalp figürü ile “sevgi dolu keşiflere” notu yer alan, hediye kutusu ve çantasıyla satışa sunulan kartla, 70 lira karşılığında bir sene boyunca müze ve ören yerleri sınırsız ziyaret edilebiliyor. Devlet Tiyatrolarının (DT) yerleşik sahnelerinde sergilenen oyunlarda da müze kart sahipleri, indirimden yararlanıyor. Müze kartla biletler, DT gişelerinden veya “www.devtiyatro.gov.tr” üzerinden yüzde 40 indirimle satın alınıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü için özel tasarlanan müze kartlar, Ankara’da Anadolu Medeniyetleri ve Cumhuriyet müzelerinden edinilebiliyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Sevgiliye müze hediyesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Şubat 2019 tarihinde saat 09 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sevgiliye müze hediyesi haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı