ANKARA HABERLERİ

Servisçilerle ilgili şikâyet duymadım

AA/DHA
08.02.2019 - 16:10Son Güncelleme :

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, seçim çalışmaları kapsamında Altındağ’da servis şoförleriyle buluştu.

AA/DHA

Altındağ Kültür Merkezi'nde Servisçiler Esnaf Odası üyeleriyle yaptığı toplantıda, şoförlerin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Özhaseki, Ankara'daki servis şoförleriyle ilgili şikâyet duymadığını belirtti. Özhaseki, “Birçok yerde şoför esnafımızla, taksici arkadaşlarla ilgili şikâyetler duydum ama Ankara'daki esnaf arkadaşlarımızla ilgili şimdiye kadar hiçbir şikâyet duymadım. Siz bizim yüzümüzün akımızsınız. Allah işinizi rast getirsin” dedi. Şoförlerin, servis plakası ihalesi açılacağına ilişkin iddialarla ilgili sorularını yanıtlayan Özhaseki, Ankara'da yeterli servis hattı bulunduğunu belirterek, “Nereden çıktı ihale neymiş, zaten var yeterli. Daha fazlası nereden çıkıyor. Rahat olun, keyfinize bakın” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Servisçilerle ilgili şikâyet duymadım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Şubat 2019 tarihinde saat 16 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Servisçilerle ilgili şikâyet duymadım haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı