ANKARA HABERLERİ

Sanayi esnafına sosyal tesis sözü

Hürriyet Haber
06.03.2019 - 09:30Son Güncelleme :

AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki, OSTİM ve İvedik Organize Sanayi bölgelerinde işçi ve işverenlerin kullanımına açık, iki adet sanayi çalışanları sosyal tesisini Yenimahalle’ye kazandıracaklarını belirtti.

Hürriyet Haber

Tiryaki, sosyal tesislerle ilgili şu bilgiyi paylaştı: “Mesleki yeterlilik eğitimleri, yabancı dil merkezi, psikolojik ve sosyal destek merkezi, sağlık merkezi, spor merkezi ve kapalı yüzme havuzu bulunacak. Sanayi çalışanlarımız, sanayi içerisinde rahatlamak için kaliteli ortam ve kendilerini geliştirmek için de özel kurs ve atölyelere ücretsiz ulaşacak. Tesis içerisinde halı saha ve çok amaçlı saha bulunan bir açık hava kompleksi inşa edeceğiz. Ayrıca kapalı alanda olimpik yüzme havuzu, hamam, sauna ve fin hamamı bulunan bir tesisimiz de mevcut olacak. İçinde aile hekimliği, göz ve diş hastalıkları muayenesi imkânları bulunan bir sağlık merkezini tesisimizin içine kuracağız. İşçi, işveren ve ailelerin yararlanabileceği bir kafeterya ve restoran da tesisin içerisinde yer alacak.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Sanayi esnafına sosyal tesis sözü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Mart 2019 tarihinde saat 09 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sanayi esnafına sosyal tesis sözü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı