ANKARA HABERLERİ

Renkli lansman

Haşim KILIÇ
08.04.2018 - 15:38Son Güncelleme :

Ankaralı BESA Grup’un Bodrum’da hayata geçirdiği ‘The BO Viera’ projesinin lansman partisi Panora AVM’de yapıldı. Gecede, Ukrayna’dan gelen müzik grubu ile sanatçı Erdem Kınay sahne aldı.

Haşim KILIÇ

Lansmana BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve oğlu Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci ev sahipliği yaptı. Geceye, Ankara iş ve cemiyet hayatından isimler katıldı. Salih Bezci, torunları Eren ve Yaren’le sahneye çıkarak proje hakkında bilgi verdi. Bezci, projenin ülke ekonomisine katkı sunacağını, yabancıların bu projeden konut alarak döviz girdisi sağlayacağını ifade etti. Efe Bezci de, The BO Viera projesi hakkında bilgiler vererek, “Bodrum’un kültürü ve doğası ile uyumlu bir yaşam planladık” dedi.

Renkli lansman

MÜZİK DOLU BİR GECE

Konuşmaların ardından Ukraynalı müzik grubu Ultramarine Girls Band sahne aldı. Grup, şarkılarıyla dinleyenlere müzik dolu bir gece yaşattı. Lansmanın finalini ise Erdem Kınay yaptı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Renkli lansman hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Nisan 2018 tarihinde saat 15 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Renkli lansman haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı