ANKARA HABERLERİ

Projeler Gölbaşı için bir fırsat

Hürriyet Haber
09.02.2019 - 16:54Son Güncelleme :

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarlarla Gölbaşı’nda düzenlenen programda bir araya geldi.

Hürriyet Haber

Selçuk, Emirler köyünde doğmuş ve büyümüş biri olarak ilçede olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Yapılması planlanan birçok proje olduğunu söyleyen Selçuk, yapılacak projelerin Gölbaşı’nın yükselmesi için bir fırsat olduğunu dile getirerek, bunların takipçisi olacağını ve katkı sağlamak için diğer bakanlarla birlikte elinden geleni yapacağını belirterek, “Ramazan Şimşek başkan için ne gerekiyorsa koşacağız, didineceğiz, terleyeceğiz, yorulacağız. Mehmet Özhaseki başkan için yorulacağız, terleyeceğiniz, didineceğiz ve hep beraber bu sembol şehir olan Ankara’da bir başarı hikayesine hep beraber inşallah imza atacağız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Projeler Gölbaşı için bir fırsat hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Şubat 2019 tarihinde saat 16 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Projeler Gölbaşı için bir fırsat haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı