ANKARA HABERLERİ

Proje bazlı ortaklıkla dış pazara açılmalıyız

Hürriyet Haber
08.05.2019 - 09:16Son Güncelleme :

Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD), Ankara Sanayi Odası (ASO) işbirliğinde ‘ANGİAD Ekonomi Buluşmaları’ etkinliği düzenledi.

Hürriyet Haber

ASO konferans salonundaki etkinliğe konuşmacı olarak ASO Başkanı Nurettin Özdebir, ANGİAD Başkanı Serhan Yıldız, Piri Reis Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof Dr. Erhan Aslanoğlu ve ekonomi yazarı Gökay Otyam katıldı. ASO Başkanı Özdebir, sadece üretmenin yeterli olmadığını belirterek rekabet edebilmek için pazarlamanın ve ithalatında önemine vurgu yaptı.ANGİAD Başkanı Yıldız da, “Milli ve yerli üretim desteklenmeli, kullanımı teşvik edilmelidir. Ülkemiz adına daha çok çalışmalı, inovatif ürünler üretmeliyiz, proje bazlı ortaklıklar kurarak dış pazarlara açılmalıyız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Proje bazlı ortaklıkla dış pazara açılmalıyız hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Mayıs 2019 tarihinde saat 09 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Proje bazlı ortaklıkla dış pazara açılmalıyız haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı