ANKARA HABERLERİ

Özhaseki Ulus esnafıyla buluştu

Doğahan GİRİTLİOĞLU
04.01.2019 - 16:20Son Güncelleme :

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki seçim çalışmalarına dün Ulus’tan başladı.

Doğahan GİRİTLİOĞLU

Hacı Bayram Camii’nde kıldığı cuma namazının ardından çevredeki esnaf ve dernekleri ziyaret eden Özhaseki, vatandaşların sorunlarını dinledi, şikâyet ve talepleri not aldı. Ziyaretler sırasında Ahmet Karadöl isimli bir esnaf, “Buranın park sorunu var, esnaf arabasını getiremiyor, müşteri park edemiyor. Bu yüzden çoğu esnaf siftahsız dükkân kapatıyor” sözleriyle şikâyetini anlattığı Özhaseki, seçim projeleri arasında yer alan Kültür Yolu projesini işaret ederek şunları söyledi:
“Hacı Bayram-ı Veli çevresinde güzel bir düzenleme olmuş ama ufak tefek sorunlar var. Kültür Yolu Projesi’ni anlattım. Ankara Kalesi’nden başlayarak Hacı Bayram ve devam eden süreçte binlerce insan buradan geçecek. Zaman içerisinde esnaf arkadaşlarımızın da bahsettiği ufak şikâyetler ortadan kalkmış olacak inşallah. Aşağıda büyük bir otopark inşaatı var şuanda devam ediyor. Bittiğinde buraya gelen her insan uğrayacak.” 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Özhaseki Ulus esnafıyla buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Ocak 2019 tarihinde saat 16 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özhaseki Ulus esnafıyla buluştu haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı