ANKARA HABERLERİ

Özhaseki: Ankara hizmetin başkenti olacak

AA
20.12.2018 - 15:56Son Güncelleme :

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, partisinin aday belirleme süreci ve ittifak görüşmelerinin tamamlanmasıyla tüm mesaisini Ankara’ya yönlendireceğini söyledi.

AA

Pek çok alanda Ankara için projelerinin hazır olduğunu aktaran Özhaseki, “Ankara, sadece siyasetin değil hizmetin de başkenti olacak inşallah” dedi. Başkent’te uygulanacak projelere yönelik çalıştıklarını ve meslek kuruluşu temsilcileriyle de görüşmeler gerçekleştirdiklerini ifade etti. Özhaseki özetle şunları söyledi:

ANKARA’NIN SORUMLULUĞU AĞIRDIR

“Ankara’da sosyal belediyeciliği ve gönül belediyeciliğini en iyi şekilde yaşatacağız. Biz hükmeden değil hizmet eden, hakim değil hadim olan, gönül kıran değil gönüller yapan olacağız. Ankaralı hemşehrilerimizle, sivil toplum kuruluşu mensuplarımızla, teşkilatımızla daha güzel ve daha yaşanabilir Ankara için mücadele edeceğiz. Ekonomi, turizm ve spor başta olmak üzere her alanda Ankara’nın başkente yakışır bir seviyeye gelmesi için çalışacağız. Ankara’nın sorumluluğu ağırdır. Ankara başkenttir. O sebeple her alanda başkent olmaya yakışan bir anlayışa hakim kılmak durumundayız.” AA

ANKARAMIZI ANKARALILARLA BİZ OLARAK YÖNETECEĞİZ

Öte yandan AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki dün Ankara İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen ‘İlçe Başkanları İstişare Toplantısı’na katıldı. İl Başkanı Hakan Han Özcan, İl Yürütme Kurulu ve ilçe başkanlarıyla bir araya gelen Özhaseki, “Ankaramızı, tüm Ankaralılarımızla beraber el ele, hep birlikte, ortak akıl ve iradeyle, biz olarak yöneteceğiz” dedi. Murat YILMAZ

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Özhaseki: Ankara hizmetin başkenti olacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Aralık 2018 tarihinde saat 15 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özhaseki: Ankara hizmetin başkenti olacak haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı