ANKARA HABERLERİ

OSSA’da yeni yönetim seçildi

AA
31.01.2019 - 16:24Son Güncelleme :

Savunma ve havacılık sektörlerinde mal ya da hizmet üreten KOBİ’lerin bir araya gelerek oluşturdukları OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi Derneği (OSSA) 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı yaparak 2 yıl görev yapacak yeni yönetimini seçti.

AA

OSSA Yönetim Kurulu, Küçükpazarlı Havacılık’tan Taha Küçükpazarlı, EMGE’den Ahmet Mithat Ertuğ, Hazerfen Havacılık’tan Emre Fidan, Dora Makine’den Bekir Sağlamyürek, ALKAN Makine’den Mehmet Alkan, Öznur Makine’den Durali Ekiciler ve UDEA’dan İbrahim Uğurlu’dan oluştu. Yönetim kurulunun kendi arasında yapacağı değerlendirmenin ardından OSSA Yönetim Kurulu Başkan ve Başkan Yardımcıları belirlenecek. OSSA’nın 200’ün üzerindeki üyesi, ASELSAN, HAVELSAN, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, ROKETSAN, FNSS, Boeing, Sikorsky gibi ana sanayi firmalarına ürün ve hizmet sunuyor. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden OSSA’da yeni yönetim seçildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ocak 2019 tarihinde saat 16 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça OSSA’da yeni yönetim seçildi haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı