ANKARA HABERLERİ

Ortak mücadele vererek çalışacağız

Hürriyet Haber
24.02.2019 - 10:20Son Güncelleme :

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ile birlikte Gersan Yapı Kooperatifi esnaflarıyla bir araya geldi.

Hürriyet Haber

Türkiye’de yaşanan ekonomik sıkıntının kabul edilmedikçe çözümünün bulunamayacağının altını çizen Yaşar, “Öncelikle devleti idare edenlerin, yaşanan bu ekonomik süreci özümseyerek çözüm yolu araması gerekmektedir. Bende esnaflıktan gelen bir vatandaş olarak yaşadığınız sıkıntıların bilincindeyim. Ekonomik kriz öncelikle esnaf ve sanayici kesimini etkilemektedir. Beraberinde gelen istihdam sorunu ve işsizlik vatandaşlarımızın belini bükmektedir. Devletin genel ve yerel tüm birimleri ortak bir çalışma yürüterek, konuyu ivedilikle ele almalıdır” şeklinde konuştu. “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyen Yaşar, “31 Mart sonrasında da Mansur Yavaş ile uyum içerisinde çalışarak yaşadığınız sıkıntıların çözümü için ortak mücadele vererek çalışacağız. Vatandaşımız görev verirse 5 sene sonra Cumhuriyetin Başkenti Ankara’nın ne konuma geleceğini hep beraber göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ortak mücadele vererek çalışacağız hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2019 tarihinde saat 10 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ortak mücadele vererek çalışacağız haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı