ANKARA HABERLERİ

Ortak akılla yöneteceğiz

Hürriyet Haber
25.03.2019 - 15:44Son Güncelleme :

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve AK Parti Kahramankazan Belediye Başkan Adayı Serhat Oğuz’la birlikte ilçe sakinleriyle buluştu.

Hürriyet Haber

Selçuk, Serhat Oğuz’un bürokrasideki tecrübesi ile yalnızca belediye başkanı adayı olarak değil, aynı zamanda bir gönül adamı olarak da vatandaşların karşısında olduğunu belirterek, “Halkın içinde halkla beraber, sizlere efendi değil projeleriyle hizmetkâr olacak inşallah” dedi. 31 Mart seçimlerinden zaferle çıkacaklarını belirten Oğuz da, “Kahramankazan’ın tüm renklerini, hangi siyasi görüşü benimserse benimsesin, kime oy vermiş olursa olsun tüm kardeşlerimizi kucaklayıp Kahramankazan’ımızı birlik ve beraberlik içinde yöneteceğiz. Kuracağımız Kahramankazan İstişare Meclisi’yle ilçemizde söz söylemek isteyen herkesi dinleyeceğiz. Kahramankazan’ımızı hep birlikte ortak akılla yöneteceğiz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ortak akılla yöneteceğiz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Mart 2019 tarihinde saat 15 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ortak akılla yöneteceğiz haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı